Veľmi sa teším.

Autor: Martin Sekerka | 2.3.2016 o 23:17 | Karma článku: 5,55 | Prečítané:  231x

Ešte trikrát sa vyspím a príde deň D. Vôjdem do volebnej miestnosti a odovzdám svoj hlas. Môj život sa tým radikálne zmení. 

     Je nedeľa ráno. Už nemusím byť nedočkavý. Už nežijem predstavou budúcnosti, budúcnosť je dnes. Nastal deň, keď môj sused, vodič električky alebo poštárka je moja rodina. Nastal deň, keď dobrý štát konečne začne slúžiť ľuďom. Nastal deň, keď korupcia a klientelizmus budú len slovami zo slovníka, deň keď politici začnú makať, slúžiť ľuďom a chrániť Slovensko. Nastal deň, keď zlodeji skončia v base. Deň keď hrdo, odborne alebo aj slušne si vyvetráme a vykročíme vpred, v ústrety svetlým zajtrajškom. 

Už nikdy nebudem čakať u lekára s obavou, že umriem na chodbe pred ambulanciou. Už nikdy nebudem doplácať za lieky v lekárni, už nikdy nebudem odvádzať štátu viac, ako polovicu z toho čo zarobím. Keď vôjdem do obchodu, nebudem si ani vedieť vybrať z toho množstva potravín, dopestovaných na našich poliach alebo dochovaných na našich farmách. Školy pripravia moje deti na ich budúce zamestnanie, budú mať kde bývať a ak si založia rodinu, nebudem musieť zo svojho dôchodku prispievať na to, aby prežili. Naša krajina bude ideálnym miestom pre život a nikto z nej nebude utekať, pretože viac pracovných príležitostí ako tu, nenájde nikde inde vo svete. 

    Sľúbili mi to všetci, priamo do kamery, face to face a ja som im dal svoj hlas. Dal som im to, čo je pre nich najcennejšie a vlastne aj pre mňa, lebo moja budúcnosť sú ONI. Veľmi sa teším, vybral som dobre. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.

EKONOMIKA

Najväčší mäsokombinát nepatrí do bankrotu, uznal súd

Bankrot navrhovala ukrajinská firma, nakoniec si to rozmyslela.


Už ste čítali?